Jak przekonwertować plik pdf na doc?

Otrzymałeś dokument w formacie PDF i potrzebujesz go edytować. Niestety, bezpłatny Acrobat Reader ma jedynie możliwość odczytu. W takiej sytuacji pozostaje jedynie przekonwertować plik na format DOC, aby móc go łatwo edytować w programie Word lub Open Office.
1
Jeżeli dokument jest krótki wejdź na stronę pdftoword.com i w sekcji Try free online kliknij przeglądaj by wgrać swój plik. Poniżej wpisz swój adres email i kliknij Convert to Word. Za kilka minut otrzymasz mailem przekonwertowany plik. Na stronie jest również możliwość pobrania programu Nitro PDF, dzięki któremu takie operacje można wykonywać szybciej i nawet na bardzo dużych dokumentach. Program jest płatny, ale dostępna jest 14-dniowa bezpłatna wersja próbna.
2
Możesz też wypróbować nową, polską usługę dostępną na stronie PDF na DOC. Tu podobnie, wystarczy kliknąć Wyślij PDF, wybrać plik, podać adres email i poczekać chwilę na plik.
Reklama
3
Pamiętaj, że niezależnie od tego z jakiego narzędzia skorzystasz to efekt może nie być idealny. Bardziej skomplikowane dokumenty, zawierające złożone tabele lub znaki z różnych alfabetów, mogą po konwersji sporo odbiegać od oryginału.

Komentarze

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, bądź pierwszy i podziel się swoimi uwagami!

Twój komentarz