Jak szybko zostać milionerem?

Szukasz drogi, aby szybko zostać milionerem? Nie masz talentu aktorskiego, nie umiesz śpiewać, ani grać w piłkę? Zakładania własnej firmy też wolałbyś uniknąć? Skorzystaj zatem z tego poradnika.

Co będzie potrzebne?

- trochę słomianego zapału
- kilkadziesiąt złotych na różne pomoce
1
Wpisz w wyszukiwarce "zarabianie przez internet". Dowiesz się jak szybko zarobić mnóstwo pieniędzy odbierając maile z reklamami i oglądając bannery reklamowe. Nigdy nie słyszeliśmy o kimś, kto by w ten sposób zarobił jakieś istotne pieniądze, ale chyba ktoś musi być pierwszy?
2
Robert Kiyosaki to guru ambitnych, przyszłych milionerów. Jest powszechnie znanym i szanowanym specjalistą od pisania i sprzedawania książek, w których uczy czytelników jak się szybko wzbogacić. Przeczytaj którąś z nich. Robert Kiyosaki został milionerem sprzedając swoje książki, Ty też możesz. Ludzie chcący szybko się wzbogacić są bardzo chętni do wydawania pieniędzy na motywacyjne ebooki, inspirujące kursy i mądre książki. Zawartość owych publikacji nie jest szczególnie odkrywcza, zatem równie dobrze Ty możesz je pisać i na nich zarabiać.
Reklama
3
Wymień 1 zł na dolary zimbabweńskie. Powinno wystarczyć na kilka milionów tychże dolarów. Staniesz się zatem milionerem i to dolarowym, tyle że zimbabweńskim, ale tym już nie musisz się chwalić. Niektóre kobiety będą zachwycone.
4
Zagraj w lotto. Minimalna wygrana za trafienie szóstki to 2 miliony zł, zatem nawet jak połowę wygranej oddasz nam, to wciąż będziesz milionerem. A jak wygrałeś raz to dasz radę wygrać i drugi raz, nie? Grać można trzy razy w tygodniu, często zdarzają się też kumulacje, zatem potencjalne zarobki są ograniczone jedynie Twoim szczęściem i ilością pieniędzy na kupony. Szansa na wygraną to około 1:14000000, więc wygląda to zachęcająco (równie dobrze możesz wystawić rękę za okno i czekać aż przelatujący ptak upuści na nią diament).
5
Zainteresuj się grą na giełdzie papierów wartościowych, albo jeszcze lepiej - na giełdzie Forex. Tutaj możesz zostać milionerem nawet w ciągu jednego dnia, nie mając żadnej wiedzy! Ale jest jeden warunek - musisz zacząć jako miliarder. W przeciwnym wypadku jedynie stracisz wszystkie swoje pieniądze, a być może nawet więcej.
6
Żaden z powyższych kroków nie zadziałał? Zawsze możesz sprzedać nerkę albo wziąć się do roboty, przestać wydawać pieniądze na głupoty i tracić czas na czytanie bzdur w internecie :)

Komentarze

juras
11:07 24.02.2014
Dobry komentarz! 5648
najbardziej podoba mi się pkt.6,(pomijając nerkę)i to sobie wbijcie do głowy na tych bzdurach zarabiają tylko cwaniacy szukając napalonych naiwniaków,jeżeli ktoś ma odrobinę mózgu nie da się na to złapać.Pozdrawiam i do roboty.
wirus
09:07 16.06.2012
Dobry komentarz! 6837
Bzdury jak bzdury.... Ale opisujący ma trochę racji, ktoś kuzwa zaczął i ktoś to osiągnął, sek w tym ze wszędzie opisują tylko skrawki informacji nie ma nigdzie nic pożytecznego.
Lola TA Twoja
22:20 13.04.2012
Dobry komentarz! 7102
Sorry ale wszędzie to samo i tak nic z tego, tak od razu nie staniesz sie tzw. "milionerem".
prawie milioner
17:01 08.12.2011
Dobry komentarz! 6938
Od samego czytania tych bzdur zrobiłem się bogatszy - znaczy się,duchowo.

Twój komentarz