Jak za darmo wstawić zdjęcia na Allegro?

Allegro to najpopularniejszy i najlepszy polski serwis aukcyjny, na którym można szybko sprzedać wszelkie niepotrzebne rzeczy. Również dla firm, szczególnie sklepów internetowych, Allegro daje świetne możliwości dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów. Jednak konkurencja w tym serwisie jest zażarta. W takich warunkach każda zaoszczędzona złotówka ma znaczenie, jak i każdy sposób na lepsze zaprezentowanie swojego towaru. Wstawiając na swoje aukcje za darmo bogate galerie zdjęć zyskujesz zatem podwójnie.
1
Zrób dokładne zdjęcia swojego produktu - różne ujęcia i zbliżenia. Warto zrobić sporo dobrej jakości zdjęć, gdyż zdjęcia to jedyna możliwość internauty na zapoznanie się z Twoim produktem.
2
Wejdź na stronę tufotki.pl, gdzie łatwo przygotujesz galerię zdjęć. Kliknij Wybierz pliki i wybierz z dysku zdjęcia, które chcesz zaprezentować na naszej aukcji. Możesz też po prostu przesunąć myszką pliki do okna przeglądarki, nawet wszystkie na raz. Możesz wgrać nawet 36, więc nie żałuj sobie.
Reklama
3
Możesz dowolnie zmieniać kolejność zdjęć w galerii przesuwając miniaturki myszką. Jeżeli masz duże zdjęcia prosto z aparatu cyfrowego, to nic nie szkodzi - serwis automatycznie je przystosuje.
4
Kliknij Generuj galerię aby przejść do podglądu galerii zdjęć. Możesz teraz pod zdjęciami dodać opisy. Jeżeli zapomniałeś o jakimś zdjęciu kliknij Wróć do wgrywania, a jeżeli wszystko jest w porządku to kliknij Zapisz galerię.
5
Skopiuj kod html swojej galerii zdjęć.
6
Przygotuj aukcję na Allegro. Wgraj jedno zdjęcie - jedno jest za darmo i przyda się aby można było wyświetlać w kategorii obrazek Twojego przedmiotu. Kolejne zdjęcia kosztują 0,1 zł za sztukę i można wgrać ich tylko 8 (zatem 80 groszy za galerię 8 zdjęć). Przejdź do sekcji z opisem i przełącz na zakładkę Edytor tekstowy. Na samym dole wklej skopiowany z TuFotki.pl kod panelu miniaturek. Gdy wkleisz kod możesz przełączyć zakładkę na Edytor wizualny i kontynuować wystawianie przedmiotu.
7
Twoja bezpłatna galeria zdjęć została dodana. Zaoszczędziłeś 80 groszy, a odwiedzający Twoją aukcję mają możliwość dokładnego zapoznania się z oferowanym przez Ciebie przedmiotem. Konkurencja znowu została z tyłu :)
8
Jeśli sprzedajesz też na niemieckim Ebay, gdzie zdjęcia są jeszcze droższe, skorzystaj z niemieckiej wersji serwisu HierBilder.de.

Komentarze

hrvati
11:31 11.01.2017
Dobry komentarz! 3354
ok działa
Dagmara
22:19 28.07.2014
Dobry komentarz! 6918
Super :)!! Wszystko krop po kroku i nawet taki komputerowy ce jak ja jest w stanie ogarnąć:D. Dziękuję serdecznie!
justyna
15:46 29.11.2012
Dobry komentarz! 9241
SUPER poradnik, dzieki niemu zyskałam wiele cennego czasu i pieniędzy. BARDZO DZIĘKUJE! :)
Paweł
22:06 26.09.2012
Dobry komentarz! 9131
na pewno skorzystam ;] zdjęcia na allegro są zbyt drogie

Twój komentarz