Jak zrezygnować z NC+?

Połączenie Telewizji N z Cyfrą+ niestety nie przebiegło gładko. Większość klientów oraz media oceniły nową ofertę jako zupełnie nieatrakcyjną. Szczególne niezadowolenie okazywały osoby, którym przyszło płacić więcej niż dotychczas, za taki sam lub nawet gorszy pakiet usług. Uzasadnionym wzburzeniem zareagowali klienci na pomysł automatycznego przedłużania umów o 18 miesięcy. Nic dziwnego, że w internauci szybko rozpoczęli protest, między innymi za pomocą strony na Facebooku o nazwie Anty NC+, która zgromadziła blisko 100 tysięcy fanów. Jeżeli też jesteś niezadowolonym abonentem NC+ i chcesz zrezygnować z umowy, zapoznaj się z naszym poradnikiem:
1
W chwili połączenia Cyfry z Telewizją N wszyscy abonenci mieli możliwość wypowiedzenia z powodu zmiany warunków umowy, o czym zostali powiadomieni przez te firmy. A przynajmniej powinni być powiadomieni. Jeżeli nie zdążyłeś wypowiedzieć umowy z Cyfrą+ do 30 kwietnia, lub z Telewizją N do 19 kwietnia, ani nie podpisałeś nowej umowy na nowych warunkach, to NC+ pierwotnie planowało przedłużyć ją na swoich warunkach o całe 18 miesięcy. Na szczęście z pomysłu tego się wycofali, o czym informują w liście do abonentów. Zgodnie z informacjami w nim zawartymi każdy klient ma czas na podjęcie decyzji do końca ważności swojej dotychczasowej umowy. Również proponowane pakiety zostały ulepszone, a wiele osób donosi, że składając rezygnację można wynegocjować dodatkowe korzyści.
2
Jeżeli posiadasz wciąż ważną umowę z Cyfrą+ lub Telewizją N i chcesz ją wypowiedzieć najlepiej udaj się do punktu sprzedaży NC+, najbliższy znajdziesz tutaj. Nie ma potrzeby przygotowywania własnego pisma, pracownik przygotuje je za pomocą własnego formularza. Koniecznie zabierz ze sobą dowód osobisty oraz swoją umowę, lub chociaż numer umowy/abonenta..
Reklama
3
Jeżeli jednak masz już podpisaną nową umowę z NC+ na czas określony i chcesz z niej zrezygnować, to nie będzie tak łatwo. Rozwiązanie takiej umowy wiąże się z koniecznością zapłacenia kary umownej, która zwykle wynosi 299 zł (aby się upewnić sprawdź w swojej umowie). Nie możesz też zmienić abonamentu na tańszy, a jedynie na droższy. Ewentualnie możesz spróbować poczekać, na kolejną zmianę z umowie, która umożliwi Ci jej wypowiedzenie bez konsekwencji. Najnowsze informacje o rozwoju sytuacji z NC+ możesz śledzić na wspomnianej wcześniej stronie Anty NC+ na Facebooku.

Komentarze

Mody
18:28 13.03.2017
Dobry komentarz! 1957
Masakra płaci sie 3trzy razy wieksze rachunki niz bylo uzgadniane poraźka
Urszula kolodziejczyk
23:39 01.12.2016
Dobry komentarz! 2347
Podpisałam umowę z nc+po 12 godzinach chciałam zrezygnować i niestety nie dało się jakie prawo zmusza człowieka do płacenia za to czego nie ma.!!! Ruszyła kolodziejczyk
baj baj
08:51 03.03.2014
Dobry komentarz! 4499
Ja też mam dość tej telewizji N , nastawili sie na szybkie zyski no to maja selekcje naturalną klienta
teska
11:58 16.02.2014
Dobry komentarz! 4465
dzisiaj próbowałam zaktualizować kanały cyfry i z klikuset kanałów pozostało mnie tylko 19 z n+ to skandal a płace 180 zł miesięcznie.Chcę rozwiazać umowę i wziąc sobie polsat to zapłacę 49 zł.
jeszcze_abonent_ncplus
13:16 30.01.2014
Dobry komentarz! 4580
Wiecie co jest najlepsze? Na ich stronie w dziale pomocy, najczęściej zadawanych pytań itp. są informacje jak wycofać rezygnację z umowy (i zapraszamy do naszych pakietów) a nie ma informacji jak i na jaki adres wysłać wypowiedzenie. Brawo NC+!!
Życzę wypadnięcia z rynku kosztem coraz tańszych telewizji kablowych!
wiola
Dobry komentarz! 4478
też tego szukałam bo mi sami 2x podnieśli abonament bez zgody i powiadamiania
załamana
17:33 16.12.2013
Dobry komentarz! 4618
ludzie to jest jakaś porażka z tym nc+ tragedia wypowiedzieć umowe graniczy z cudem, dotychczas płaciłam 79zł a za ten miesiac gigantyczny rachunek 179 zł, oszuści!!!
katarin
Dobry komentarz! 4615
nie oszusci, tylko trzeba pilnowac okresu wypowiedzenia, podpisujac umowe zgadzalas sie na ogolne warunki umowy, w ktorych napisane jest, ze umowe trzeba wypowiedziec 3 miesiace wczesniej, a jelsi sie tego nie zrobi, to umowa przechodzi na czas nieokreslony i placisz wg stawek bez promocji.
kosciuszko
14:04 18.10.2013
Dobry komentarz! 4744
pani z obslugi klienta klamala mnie mowiac ze zawierajac nowa umowe moge ja rozwiazac-wypowiedziec do 10 dni od jej zawarcia . ustalilem z nia pakiet za 49 pln na 18 miesiecy wlasnie po 49 pln na co uzyskala zgode managera zmiany. na ekranie widze ze kwota na nastepny miesiac wynosi 69 pln !? dodzwonilem sie w koncu do nich i dowiaduje sie ze umowe wypowiedziec mozna tylko wowczas jesli przez te 10 dni nc+ nie zaczelo swiadczenia uslug. stosowne pismo wyslalem przeciez drugiego dnia po zawarciu umowy przez telefon a rezygnacje musialem wyslac na pismie. bedac zle poinformowanym przez pracownika dzialalem w bledzie i zgodzilem sie na niekorzystne dla mnie warunki swiadczenia uslug przez nc+ . takie podejscie do klienta nie rokuje dobrze na przyszlosc i jesli tylko bede mogl wyjsc z tej bandyckiej umowy to bede ostrzegal innych. tymczasem sprobuje jeszcze popsuc im troche ten kpiacy usmieszek i bede gral na czas.
888
15:04 27.07.2013
Dobry komentarz! 4864
czyjest taka mozliwosc bo wyczytalam ze moge isc do punktu i ni maja mi umozliwic formularz aja im podaje tylko dowod osobisty i numer abonenta
oburzona
Dobry komentarz! 4588
oj nie wiem ja od września 2013 tak się bujam punkt odsyła mnie abym wypowiadała telefonicznie ,a telefonicznie karzą mi jechać do punku a tam się dziwią i co to jest bandyckie naciąganie na kolejny miesiąc juz nigdy jak od nich odejdę nie zawrę z nimi umowy
aga
22:33 26.06.2013
Dobry komentarz! 4927
na jaki adres mam wyslac rezygnacje
czarna
22:02 23.06.2013
Dobry komentarz! 4973
Mam pytanie,jeśli 4 lata temu wzięłam ''N'' na dwa lata,więc teraz mam umowę z ''N'' na czas nieokreslony,nie podpisywałam żadnej umowy z ''NC+'' to mogę jeszcze zrezygnowac w ogóle z usług ''N'' czy też nie wiem tej ''NC+'' czy automatycznie przedłużyli mi umowę,wiem,że w zeszłym tygodniu wydzwaniali do mnie ale obecnie przez tydz.nie ma mnie w kraju (tel.odebrała teściowa,więc stąd wiem,że dzwonili z NC+),coś mówili,ze umowa się kończy,tylko jaka umowa jak nic z nimi nie podpisywałam i mówili coś abym zaczęła dopłacać 3zł itp.: wiadomo jak zna się na tym starsza osoba,wysłałam do nich e-mail ale mi nie odpisali więc chcę tu zapytac czy mogę wysłać im list,ze nie chcę podpisywac z NC+ umowy i rezygnuję z ''N'' i ich dekodera.
akik
13:52 21.06.2013
Dobry komentarz! 4875
mam takie same odczucia
marry
10:04 18.06.2013
Dobry komentarz! 4995
za jakie grzechy pokarało nas NC plusem

Twój komentarz