Jak wyczyścić pamięć przeglądarki?

Wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki internetowej to bardzo często niezwykle skuteczna metoda rozwiązywania problemów z wyświetlaniem się witryn lub innymi problemami związanymi z obsługą programu. Tutaj dowiesz się, jak wykonać tą procedurę dla czterech podstawowych przeglądarek dostępnych na rynku.
1
Firefox: Kliknij pomarańczowy przycisk Firefox w lewym, górnym rogu okna przeglądarki, wybierz menu Historia, następnie pozycję Wyczyść historię przeglądania. W oknie, które się pojawi wybierz okres do wyczyszczenia (z reguły "wszystko"), a następnie kliknij przycisk Wyczyść teraz. Gotowe!
2
Firefox:
Reklama
3
Opera: Z menu Narzędzia wybierz opcję Preferencje. W oknie, które się pojawi wybierz pozycję Historia i kliknij przycisk Wyczyść. Gotowe!
4
Opera:
5
Internet Explorer: Kliknij menu Narzędzia (ikona koła zębatego) i wybierz pozycję Opcje internetowe. W oknie, które się pojawi, wybierz opcję Wyczyść, a z kolejnego okna elementy, które chcesz usunąć na stałe, po czym kliknij przycisk Wyczyść. Gotowe!
6
Internet Explorer:
7
Google Chrome: Wpisz w pasku adresowym ciąg chrome://settings/advanced, a następnie kliknij przycisk Wyczyść dane przeglądarki. Zaznacz dane do usuniecia, określ termin, od którego mają być usuwane (z reguły "od początku") i potwierdź wybór przyciskiem Wyczyść dane przeglądarki. Gotowe!
8
Chrome:

Komentarze

Pomocnik
13:02 24.10.2011
Dobry komentarz! 9465
Nie, zakładki pozostaną.
paula
14:28 21.10.2011
Dobry komentarz! 9261
a jesli wyczyszcze pamiec przegladarki to skasuje moje zakladki?

Twój komentarz